CNC operátor/ka frézky nebo soustruhu

(s náborovým bonusem)

Co Vás čeká:

  • seřizovaní a obsluha CNC frézky nebo soustruhu
  • obrábění malých a středních dílů v zakázkové výrobě (převážně malosériová)
  • výměna již před seřízených nástrojů a následné odladění programu
  • průběžná kontrola a práce s měřidly (kontrola prvního kusu)
  • péče o přidělený obráběcí stroj

Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s obsluhou CNC stroje
  • technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost používání základních měřidel

Nabízíme:

  • práce v moderním čistém prostředí české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • práce ve dvousměnném provozu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na životní pojištění

Zaujala Vás nabídka práce, máte nějaké dotazy?

Rádi je zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

(Ing. Josef Pavliš, manažer výroby, Tel. +420 724 130 531)

Těšíme se na Vás!